Буковинська миля 2012: Фінішні «розборки» виграв Борисюк

Утретє переможцем Відкритого Кубку Буковини з бігу на 1 милю «Буковинська миля», який проводився 6 жовтня став представник ЧОО ФСТ «Динамо» волинський кіцманчанин Олександр Борисюк.

На останніх метрах дистанції представник спортклубу «Гешко» випередив на 0,24 сек. чернівчанина Миколу Лабовського (ЧОО ФСТ «Динамо»), який у 2012 р. також виступав під патронатом СК «Гешко». Третім на фінішу був Артем Казбан, який представляє Дніпропетровську та Сумську області.

Олександр Борисюк зазначив, що на «Буковинській милі» він хвилюється часом навіть більше, ніж на чемпіонатах України і Європи, бо за стільки років співпраці з СК «Гешко» почувається вже, великою мірою, і буковинцем, а перед своєю публікою виступати завжди хвилююче. Сашко додав, що приємно бігти поруч зі своїм наставником: «Моїми тренерами тепер є Георгій Миронюк, батько Степан Юхимович та Іван Гешко. Як їх всіх трьох вписую в протокол на офіційних стартах. Дуже радий, що Іван після тривалого відновлення повертається у великий спорт. Сьогодні він виступив, вважаю, гідно в цій сильній компанії. Сподіваюсь, наступного року ми вже будемо боротися разом за високі позиції. І було б чудово, якби ми разом піднялися на п’єдестал пошани!»

32