Стрільба з лука: На Кубку Буковини “Динамівець” встановив рекорд світу

Два рекорди (світу в команді та України індивідуально) записали до свого активу чернівчани на Кубку Буковини зі стрільби з лука, який завершився 2.09.12 на лукодромі по вул. Руській (СПТУ №8).

Рекордними показниками відзначилися наші кадети. Михайло Островський (освіта, тренери – Наталя Піскоха, Анатолій Єгоров) встановив особистий кадетський рекорд України – 673 очки з 720 можливих. А в команді буковинці побили кадетський рекорд світу – 1979 очок з 2160 можливих. Разом з Островським світовий рекорд били Нікіта Кирюхін («Спартак», ШВСМ, тренери – Олег Осипенко, Дмитро Чеботаренко) та Владислав Черкез (освіта, «Динамо», Наталя і Анатолій Єгорови).

Наша «ударна сила» – учасниці Олімпійських ігор в Лондоні Тетяна Дорохова і Лідія Січенікова у кваліфікації посіли, відповідно, 2 і 3 місця. А ось в основному раунді до нагород не дотягнули. Тетяна поступилася у чвертьфіналі, а Лідія – у півфіналі та поєдинку за 3 місце. Наставник останньої Олег Осипенко зізнався, що на цих змаганнях «проекспериментував» над своєю зірковою вихованкою, вручивши прямо перед стартом новий лук, який довелося «пристрілювати» вже під час Кубку Буковини. Тому Лідія Січенікова першу частину кваліфікації фактично провалила, але у другій підтягнулася на третю позицію, а в олімпійському раунді добралась до боротьби за медалі.

У Кубку Буковини 2012 р., крім найсильніших українських лучників, взяли участь гості з Румунії та Молдови.

33