Троє чернівецьких “динамівців” – на п’єдесталі чемпіонату Європи 2016 з рукопашного бою

Чотири медалі та загальнокомандну перемогу записали до свого активу вихованці буковинської школи рукопашного бою на чемпіонаті Європи 2016, який відбувся у Бельгії. Три нагороди в активі “динамівців”.

 

Відзначились наші земляки у номінації «дозований контакт». Анатолій Жураківський (“Динамо”) став чемпіоном161009-Euro-rukopashniy-BUDO-sportbuk.com (3) у ваговій категорії 70 кг, ще двоє представників обласної федерації рукопашного бою Тарас Москалюк (75 кг) та Михайло Головач (“Динамо”, 80 кг), яких також тренують Іван Штефюк та Руслан Адамович, вибороли бронзові нагороди, а Сергій Раков (“Динамо”, клуб «Цитадель», тренер – Олег Лакуста) став срібним призером.

На грамотах наших спортсменів є надпис карате, що «змусило» уточнити цей момент. Як пояснив Іван Штефюк, в Європі рукопашний бій є одним з напрямів BUDO карате, таким і знають європейці вид, який для нас відомий як рукопашний бій.

На звітному Євро-2016 розігрували нагороди у легкому контакті, дозованому контакті та серед жінок. У загальнокомандному заліку Україна виборола перше місце! На другій позиції господарі змагань – Бельгія.

У збірній України були представлені, крім Чернівецької області, зокрема, Київ та область, Миколаївщина, Дніпровщина, Херсонщина, Чернігівщина та Житомирщина.

Буковинців на Євро-2016 було ще двоє – Олександр Кисилиця та Іван Адажій, які до п’єдесталу пошани не дотягнули.