Чернівецька «динамівка» привезла «золото» з Євро-2016

У фіналі чемпіонату Європи зі стрільби з лука 2016, який відбувся у Ноттінгемі (Великобританія), жіноча збірна України з чернівецькою «динамівкою» у складі «перестріляла» команду Грузії, у складі якої виступають і дві екс-львів’янки.

 

До «золотого» українського тріо увійшли чернівчанка Лідія Січенікова (03.02.93, «Спартак», 160529-Euro-archery-Sichenikova-2«Динамо», ЧТЕІ КНТЕУ, ШВСМ, тренер – Олег Осипенко, офіційний партнер – житловий комплекс «Водограй»), Анастасія Павлова (Нова Каховка, Херсонська обл.) та Вероніка Марченко (Львів).

Україна була представлена ще у трьох «медальних двобоях». Вероніка Марченко виграла жіночий індивідуальний фінал (у матчі за «бронзу» тут Анастасія Павлова поступилась). А у «малому фіналі» у міксі Анастасія Павлова і олімпійський чемпіон-2008 Віктор Рубан (Харків) святкували перемогу і здобули «бронзу».

Цікаво, що вирішальні поєдинки Євро-2016 відбулися у центрі Ноттінгема – прямо перед мерією. Як повідомила SportBuk.com Лідія Січенікова, на час «медальних розборок» мерія перетворилась на епіцентр змагань – 160601-Vodogray-pres-1-foto-Styopina-sportbuk.com (46)!спортсмени звідти виходили на двобої (а потім – і на нагородження) і туди повертались. Щодо того, що мало секунд залишалось на заключний постріл (який став переможним), Лідія зізналась: «Мені вистачає я могла і скоріше почати натягувати лук. але треба було налаштуватись». На запитання, як воно було стріляти проти Грузії з двома українками у складі і чи не забули вони рідну мову, Лідія відповіла: «Нормально стрілялось. У фіналі не до біографій суперниць:) Мову вони не забули, це точно»

Українська збірна вирушає з Ноттінгема на Лондон о 5 ранку 30.05.16, а звідти літаком на Київ. У Чернівцях Лідія Січенікова буде 31 травня, а вже 2 червня вирушає на відповідальний етап Кубку світу до Анталії (Туреччина).

SportBuk.com

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО:

Січенікова на Євро-2016 зі стрільби з лука

***

Командний вид програми

Жінки

За 3 місце

Великобританія (8) – Німеччина (2) – 2:6

Фінал

Україна (3) – Грузія (12) – 6:0 (52:49, 54:50, 54:52)

 ***

***

Жінки

Фінал

Tuiana DASHIDORZHIEVA (Росія) – Вероніка Марченко (Україна) – 7:1

***

За 3 місце

Анастасія Павлова (Україна) – Lisa UNRUH (Німеччина) – 4:6

***

***

Мікс

Фінал

Молдова – Франція – 6:0

За 3 місце

Україна (Анастасія Павлова, Віктор Рубан) – Туреччина – 5:3

***

Січенікова – про «золото» Євро-2016, квартирні та олімпійські перспективи (відео)

***