Буковинський динамівець у складі збірної України виграв чемпіонат світу 2015 з панкратіону

Загальнокомандне перше місце на чемпіонаті світу з панкратіону 2015 р. здобула збірна України, у складі якої виступали і 8 представників Буковини, у т.ч. динамівець Юрій Черкалюк.

151019-WC-pankration-sportbuk.com (1)-

У молодіжній номінації Україна, честь якої захищали і 7 буковинців, розташувалась у командному заліку на другій позиції. Загалом, 15 збірників з Чернівців вибороли на світовому формі панкратіону 14 медалей. Про це SportBuk.com повідомив старший тренер молодіжної збірної України і керівник обласної федерації панкратіону Ігор Наконечний, який висловив величезну вдячність спортсменам, тренерам, батькам, спонсорам та меценатам – всім, хто долучився до цих перемог. З успішним виступом на чемпіонаті світу українську збірну привітав від імені міністерства молоді та спорту заступник міністра Ярослав Войтович.