Буковинська “динамівка” здобула дві медалі на І Європейських іграх 2015 (відео)

Єдина представниця Буковини на І Європейських іграх 2015 у Баку (Азербайджан) Лідія Січенікова привезла з цих змагань дві нагороди.

Першу медаль Лідія Січенікова (03.02.93, «Спартак», «Динамо», ЧТЕІ КНТЕУ, ШВСМ, тренер – Олег Осипенко,16-SICHENIKOVA-sportbuk.com_ офіційний партнер – ДК «Полюс»), нагадаємо, виборола 17.06.15 у міксі (парний змішаний розряд) разом із Георгієм Іваницьким (Львів).

У четвер, 18.06.15, на І Європейських іграх в Баку лучники розіграли нагороди у командному виді програми, де серед жінок на п’єдесталі пошани знову «засвітились» Чернівці!

У командному виді програми серед жінок честь України захищали Лідія Січенікова (Чернівці), Анастасія Павлова (Херсон) та Вероніка Марченко (Львів).

Шлях українського тріо до п’єдесталу пошани виявився супер складним, про що свідчать навіть «сухі» статистичні дані. Проте най-най-най драматичнішим виявився двобій за «бронзу» з росіянками. Українки поступилась 0:4, тож суперницям для того, аби стати бронзовими призерками, достатньо було у третьому сеті не програти (за нічию командам нараховується по одному очку). Але Січенікова і Ко зуміли переломити хід боротьби, виграли наступні два сети, а потім вирвали перемогу і у перестрілці. Причому чернівчанка стріляла останньою і, в такий відповідальний момент, влучила у десятку! Браво!

sportbuk.com


***

Січенікова – про медалі та російсько-українські «розборки» в Баку 2015 (відео)

***