Вдалий сезон динамівських бігунів-вихованців Івана Гешка

Успішним видався сезон для буковинських динамівських легкоатлетів, які тренуються під керівництвом зіркового бігуна, чемпіона Європи та світу з бігу на 1500 м Івана Гешка.

В’ячеслав Антонюк, як ми вже повідомляли, не так давно представляв Україну на чемпіонаті Європи з кросу (в 141214-Euro-kros-Antonuk-Heshko-sportbuk.com-2юніорській номінації).

У сезоні 2014 р. В’ячеслав Антонюк записав до свого активу 2 місця на юніорському чемпіонаті України на дистанції 3000 м (Суми) та 10000 м (Київ), перемогу на юніорському чемпіонаті України на дистанції 5000 м (Кіровоград), друге місце на молодіжному чемпіонаті України на дистанції 3000 м з/п (Кіровоград) і золотий виступ на чемпіонаті України з кросу серед молоді на дистанції 6 км (Біла Церква).

Ще один динамівець з кіцманської групи Івана Гешка – Віктор Приходько на чемпіонаті України в приміщенні в Сумах став бронзовим призером на 1500 м і зупинився за крок до п’єдесталу пошани на дистанції 3000 м. На Кубку України в Києві Віктор був 5-м на дистанції 1500 м, на якій в олімпійському сезоні-2012, нагадаємо, він виборов «срібло» літнього чемпіонату України. А на чемпіонаті-2014 в Кіровограді Приходько був 4-м на дистанції 3000 м.

Непоганий сезон провів і юніор Андрій Тарасюк. На юніорському чемпіонаті України в приміщенні він здобув «бронзу» на дистанції 1500 м (Суми). На літньому чемпіонаті України серед юніорів Андрій повтори бронзовий успіх на дистанції 10000 м (Київ) і на молодіжному чемпіонаті України в Кіровограді на дистанції 3000 м з/п. А на чемпіонаті України з кросу в Білій Церві Тарасюк у молодіжній віковій групі показав восьмий результат.

Тепер буковинські динамівці під керівництвом зіркового наставника готуються до наступного сезону.