Чернівецький динамівець виграв чемпіонат світу і виконав норматив МСМК

Серед буковинських героїв чемпіонату світу з панкратіону 2014 р. в Угорщині відзначились і динамівці.

141026-WC-pankration-sportbuk.com (9)

Вихованець динамівського тренера Петра Горюка – Юрій Черкалюк виграв чемпіонат світу в номінаціях самбішин та традішн. Цими успіхами Юрій виконав норматив майстра спорту міжнародного класу. Відповідні документи на

присвоєння, як зазначає заступник голови обласної ради ФСТ «Динамо» Віктор Верешко, вже відправлені до Міністерства молоді та спорту.

Ще один динамівець Олександр Доскальчук став чемпіоном світу в номінації фул.

А тепер детальніше про ці змагання та звитяги представників Буковини.
Чотири золоті і одну срібну нагороду здобули вихованці чернівецької школи панкратіону на чемпіонаті світу 2014 р. в Угорщині.

Збірна України на звітному чемпіонаті світу з панкратіону, як повідомив Андрій Наконечний, здобула загальнокомандну перемогу в розділі «Традішн».

Серед буковинців чемпіонами світу з панкратіону стали Юрій Черкалюк (66 кг), Анна Беженар (52 кг), Юрій Чижевський (92 кг) та Ельвіра Пославська. А  Олександр Доскальчук виборов «срібло».

Готували спортсменів заслужені тренери України  Наконечний Ігор Юрійович та Горюк Петро Ілліч.

Змагання відбулися 23-26.10.14 в Угорщині (м. Кечкемет).

Цікаво, що точно такий самий «букет» нагород ці ж спортсмени привезли з Євро-2014.

Загалом, ці тріумфальні виступи – чудовий подарунок до ювілею обласної федерації панкратіону, яка у ці дні святкує 10-ліття діяльності на Буковині. Цій даті та успіхам на чемпіонаті світу присвячена прес-конференція 29.10.14 на факультеті фізичної культури і здоров’я людини ЧНУ.

SportBuk.com

ПЕРЕГЛЯНУТИ ВІДЕО