«Динамо» (Чернівці) не знає поразок у міні-футболі

Єдина команда, яка пройшла без поразок весь турнір з міні-футболу серед колективів фізкультури «Бізнес-ліга 2014», – «Динамо» (Чернівці).

В активі правоохоронців 8 перемог, 2 нічиї і впевнене перше місце у протистоянні з дуже непростими 141116-Biznes-liga-2-Dynamo-Griko-sportbuk.com (67)-DimaDuchak-gol-9!суперниками.
Офіційно чемпіонство динамівці оформили 29.11.2014. Хоча вирішальний крок до золотих нагород команда правоохоронців зробила у попередніх двох поєдинках. У тому числі проти «Епіцентру», який вдалося переграти у фантастичній і драматичній боротьбі.

Спробуємо передати «драматургію» поєдинку «Динамо» – «Епіцентр» через коментар кращого бомбардира і автора вирішального голу Дмитра Дучака:

Матч був дуже напруженим. Я забив десь на 5 хвилині. Все було зіграно в дотик. Довга передача на Сашку Крохмалюка, він в родин дотик мені і я з-за штрафної в один дотик забив. Потім ми втратили декілька моментів, після чого забив «Епіцентр». Після прострілу м’яч залетів чи то від їхнього, чи то від Крохмалюка. Далі – гірше для нас. Сергій Париський на виході вибив м’яч в аут, вони швидко розіграли і Саша Діденко забив у порожні ворота – 1:2! А вже потім на полі, яка кажуть, на майданчику була одна команда – «Динамо». Багато моментів ми не реалізували. Крохмалюк не дотягнувся до м’яча перед порожніми воротами, Ілюша Куркуляк міг забити – Андрій Савчук з порожніх вибив, багато рятував Ростік Храпко. За 2 з половиною хвилини до кінця я заробив штрафний біля лінії «карної зони». Розіграли і після сильного удару Кромалюка м’яч опинився у сітці (за уточненням Василя Фурмана, м’яч зачепив Дучака і записаний у протоколі на нього – прим. авт.). А за хвилину до кінця Томащук на фланзі витримав паузу, прострелив і я «вколотив» від душі у ворота. Радості не було меж! Навіть Іван Миколайович Зайцев (полковник міліції – прим. авт.) вибіг до нас на майданчик. Ну, і я, святкуючи взяття воріт, прокатався на колінах:)».

А реально недосяжними динамівці стали після нічиєї в матчі з «Машзаводом» у передостанньому турі.

За «Динамо» гаряче вболівали не лише шанувальники цієї команди, а й хрещений батько чисельних сучасних успіхів буковинського динамівського футболу полковник міліції Іван Зайцев та заступник голови обласної ради ФСТ «Динамо» Віктор Верешко.