«Динамо» на Олімпійському дні 2014 у Чернівцях

Буковинські динамівці активно підтримали традиційне спортивне свято «Олімпійський день», центральним заходом якого цього року став масовий забіг в парку культури і відпочинку ім. Т. Шевченка в Чернівцях.

140621-olimp-denj-b-2-sportbuk-com-36-heshko-podkydyshev-mazurashu

Головним зірковим гостем «Олімпійського дня 2014» був тренер обласної ради ФСТ «Динамо» – найтитулованіший спортсмен Буковини, чемпіон Європи та світу з бігу на 1500 м Іван Гешко. У символічному забігу взяли участь також інші відомі спортсмени-динамівці, а також вихованці динамівських тренерів. Не обійшлося без динамівців, звісно, і в показових виступах, які відбулися перед забігом на сцені біля фонтану.

Після забігу там же, в парку, біля кафе «Літо» відбувся дитячий турнір з настільного тенісу «Олімпійське літо» (головний суддя – суддя національної категорії Оксана Шкурей). В одній із номінацій переможців та призерів «олімпійськими» презентами нагородив супер популярний телеведучий і футбольний коментатор Сергій Батюк, який одразу після нагородження сам же взяв інтерв’ю і нагороджених.

У студмістечку юні баскетболісти змагались у стрітболі. Попередньо планували проводити турнір серед хлопців 2000 р.н. і молодших на гумовому покритті за воротами на стадіоні «Буковина». Але оскільки серед охочих позмагатися виявилось і чимало старших учасників, головний суддя і віце-президент обласної федерації баскетболу Юрій Барабанов вирішив перенести стрітбол в студемістечко ЧНУ, де нагороди «Олімпійського дня» розіграли у двох вікових групах (2000 р.н. і молодші та 1999-98 р.н.). У молодшій номінації основна боротьба за перше місце розгорнулась між командами «ВТБ» (тренер – Дмитро Супрович) та «Оріон» (хлопці з ЗОШ №1, гімназій №№3 та 5). В очному двобої перемогу святкували підопічні Супровича, які, до слова, не перший раз виграють подібні турніри. Третє місце посіла команда «Овертайм». У старшій віковій групі призову трійку утворили «Спартак», «Бедбойс» і «Метеор».

За програмою Олімпійського дня 2014 відбулися і деякі інші спортивно-масові заходи.

Співорганізаторами Олімпійського дня 2014 були обласне відділення НОК України, обласний центр «Спорт для всіх», Департамент освіти і науки, молоді та спорту ОДА, міськспортуправління, СК «Гешко».

Фото можна переглянути тут: