Буковинські динамівці відзначились на чемпіонаті України з легкої атлетики

Дві нагороди найвищого ґатунку здобули на юніорському чемпіонаті України з легкої атлетики в Києві буковинські бігуни. Одна з них в активі вихованця тренера обласної ради ФСТ «Динамо» Івана Гешка.

AntonukSlavik-kros-121013-sportbuk.com_-233x300

Особливою перемога стала для кіцманського динамівця В’ячеслава Антонюка, який у драматичній боротьбі виграв фінішні «розборки» на дистанції 5000 м якраз в день свого народження, що стало чудовим подарунком до іменин. Другого призера В’ячеслав випередив на 0,12 сек. Ще один кіцманчанин Андрій Тарасюк, який також тренується в спортклубі «Гешко» під керівництвом заслуженого працівника фізичної культури і спорту України Георгія Миронюка та його зіркового учня Івана Гешка, лише одну позицію не дотягнув до призового місця на 3-кілометрівці.

Блискуче виступив на звітних національних змаганнях і новосельчанин Михайло Яворський, який представляє консолідовано Запорізьку і Чернівецьку області. Вихованець Михайла Рурака і Володимира Степанова переміг на 400-метрівці з результатом 48,87 сек.

На звітному юніорському чемпіонаті України визначали, хто візьме участь у міжнародній матчевій зустрічі в Ізраїлі та юніорському чемпіонаті світу в Юджині.