Чернівецькі динамівці відзначили День журналіста товариським матчем з пресою

Дню журналіста був приурочений товариський матч з футболу між командами «Динамо» (Чернівці) та «Преса-ТБ», який відбувся 5.06.14 на стадіоні «Буковина».

140605-dynamo-presa-tb-b-sportbuk-com-164

Команда журналістів та друзів мас-медіа, так сталось, вийшла на гру без жодного запасного (просто з очікуваного підсилення в особі декількох ветеранів «Буковини» на чолі з Дмитром Білоусом прийшов лише Іван Гакман). А ось динамівці, навпаки, зібрались у близькому до оптимального складі. Тож хіба дуже далекі від футболу люди могли не здогадатися, під чию диктовку буде проходити святковий матч.

Як і очікувалось, з перших хвилин ігрова перевага була на боці «Динамо», на вістрі атак якого перебував засновник команди – полковник міліції Іван Зайцев. Правда, з добрих пів тайму динамівці не могли «розпечатати» ворота Олександра Мудрого. Зате потім з невеличкою різницею в часі забили одразу три гола. Як виявилось, в цей час журналісти грали в меншості – з поля тимчасово вийшов Олександр Довганич, а замінити його ніким було. Більше того, те, що «Преса-ТБ» грає в меншості, помітив лише зірковий ветеран Іван Гакман, та й те після третього пропущеного голу. До перерви журналісти змогли відповісти лише одним взяттям воріт (вихід сам на сам реалізував Андрій Стрембіцький).

У другому таймі автор двох голів у ворота «Преси-ТБ» Дмитро Дучак (ще один гол забив, звісно, Іван Зайцев), який грає у чемпіонаті області за «Підгір’я» (Сторожинець), вирішив перейти до журналістів, разом ще з двома партнерами по «Динамо». Це частково урівняло розстановку сил на полі. Хоча ініціативою й надалі володіли динамівці, серед яких відзначалися чемпіон Всесвітньої Універсіади 2009, майстер спорту міжнародного класу Олександр Крохмалюк та ще двоє екс-гравців «Буковини» Віталій Ісаєв та Володимир Павлов. Перший забив красень-гол, здійснивши швидкісний рейд майже через все поле. Сашко «мусив» забити, адже 6 червня свято не лише для журналістів, а й для нього – день народження (найкращі побажання!).

Змішана жуналістсько-динамівська команда, в якій найактивнішими футбольними «майстрами пера і мікрофону» були названий вже Андрій Стрембіцький, екс-гравець «Буковини» Олександр Білоус, Єгор Подкидишев та брати Лазаруки, робили відчайдушні спроби, аби скоротити рахунок. І у другій половині тайму, в т.ч. завдяки «моторності» Дучака, таки наблизились до «Динамо» на відстань одного голу (4:5). Але, граючи вже «без захисту», пропустили і шостий гол. А свої моменти реалізувати не зуміли.

Тож матч, попри прогнози, що буде «планова нічия», завершився перемогою «Динамо» з рахунком 6:4.

Утім, рахунок, звісно, не відігравав якусь важливу роль – головне, що з ініціативи Івана Зайцева цього року журналісти відзначили професійне свято на футбольному полі, поєднуючи приємне з корисним. І, як зазначив Єгор Подкидишев, дуже приємно пограти на класному газоні головної арени краю, де виступає улюблена футбольна команда (Єгор залишився задоволений і своїми індивідуальними здобутками – голом і гольовою передачею).

SportBuk.com

Фото та відео можна подивитися тут: