Стрільба з лука: Чернівецька динамівка Січенікова – чемпіонка світу

Уперше титулована 21-річна чернівчанка Лідія Січенікова стала чемпіонкою світу в приміщенні серед дорослих. Це «золото» вихованка Олега Осипенка здобула у Франції (м. Нім), де з 25.02 по 2.03 гостює цей світовий форум.

Лідія Січенікова (Чернівці, 03.02.93, «Спартак», «Динамо», ЧТЕІ КНТЕУ, ШВСМ, тренер – Олег Осипенко, 140301-WC-archery-team-Sichenikovaофіційний партнер – ДК «Полюс») піднялась на найвищу сходинку п’єдесталу пошани чемпіонату світу у командному виді програми, разом з Анастасією Павловою (Нова Каховка) та Веронікою Марченко (Львів). Восени 2013 р., нагадаємо, Січенікова і Ко виграли чемпіонат світу серед юніорок, здолавши у фіналі багато років непереможних кореянок. Ще одна чернівчанка Вікторія Олексюк (1997, освіта, медколедж) в командному виді програми серед юніорок виборола разом з колегами по збірній «срібло».

Аналогічно командами виступили і представники сильної статі: українські чоловіки стали золотими медалістами, а юніори – срібними призерами.

В індивідуальних змаганнях у неділю, 2.03.14, відбудуться медальні двобої, до яких добралися і двоє представників України – олімпійський чемпіон 2008 р. Віктор Рубан (Харків) побореться за «золото», а Анастасія Павлова – за «бронзу».

ПЕРЕГЛЯНУТИ ВІДЕО

***