Карате: Динамівець Чоботар – на п’єдесталі Кубку світу 2014 р.

Уперше призером Кубку світу серії Карате 1 серед дорослих став чернівецький динамівець Валерій Чоботар. Вихованець тренерів спортклубу «Лідер» Андрія Лазоренка і Олександра Пікуліна відзначився на етапі в словенському місті Ласко.

Валерій Чоботар (СК «Лідер», «Динамо») здобув «бронзу» у ваговій категорії до 75 кг. Єдиної поразки 140316-karate1-Chobotar-3m-sam-sportbuk.comчернівчанин зазнав з мінімальним рахунком 0:1 від співвітчизника зі Львова Станіслава Горуни, який виграв цю вагову категорію. На шляху до бронзового п’єдесталу Валерій провів 5 двобоїв: Karadzic Stefan (Чорногорія) – 5:2; MARIC REM (Словенія) – 0:0; (півфінал пула) CVETKOVSKI IVO (Македонія) – 0:0 (перемога за рішенням суддів); (фінал пула) HORUNA STANISLAV (Україна) – 0:1; (за 3 місце) KORBULJIKJI FERAT (Македонія) – 2:2 (перемога за рішенням суддів).

На етапі в Словенії виступили ще двоє чернівчан з клубу «Дзаммай» (тренер – Руслан Білоскурский). Титулований Євген Мотовилін посів 7 місце у категорії +84 кг. Він поступився у чвертьфіналі 0:3 майбутньому чемпіону Cecunjanin Almir (Чорногорія). А перший серед українців чемпіон Європи серед юнаків з версією WKF Олександр Дожук у категорії до 84 кг програв 0:4 RISTEVSKI EMANUEL (Македонія), який у першу вісімку також не увійшов.

Приємно відзначити, що Валерій Чоботар, Євген Мотовилін та Олександр Дожук в складі збірної (разом з Ярославом і Станісловом Горуна та Іллею Нікуліним зі Львова) святкували перемогу в командному куміте! І загальнокомандне перше місце на етапі теж вибороли представники України, в т.ч. буковинці, зрозуміло.

У командному куміте наш індивідуальний призер Валерій Чоботар, як повідомили в СК «Лідер», записав до свого активу наступні результати: з представником Сербії – 3:0; представник Австрії – 2:1; представник Словенії – 2:1; представник Хорватії – 9:1.