Міні-футбол: «Динамо-Мангер» – знову призер Відкритого чемпіонату Чернівців

У суботу, 22.03.14, на майданчику з штучним покриттям стадіону «Буковина» – вирішальні поєдинки Відкритого чемпіонату Чернівців з міні-футболу.

БУКОВИНСЬКЕ БАЧЕННЯ та портал SportBuk.com транслювали ці матчі у прямому ефірі.140322-mini-Chernivtsi-3-mistse-Dynamo-Epitsentr-sportbuk.com (57)

22.03 (субота)

1/2 фіналу

9:00 «Динамо-Мангер» – «Дорошівці» – 2:4 (Валерій Блажко, 6, Віталій Ісаєв, 37 – Михайло Рябий, 3, 27, Богдан Скибінський, 35, Юрій Головачук, 39)

9:50 «Єврошоп» – «Епіцентр К» – 2:1 (Віталій Савчук, 10 пен., Олександр Крохмалюк, 33 – Василь Савчук, 7)

***

11:30. Матч за 3 місце

«Динамо-Мангер»– «Епіцентр К» – 3:1

12:30. Фінал

«Дорошівці» – «Єврошоп» – 2:1

***

Відкритий чемпіонат Чернівців з міні-футболу 2013/14 (нагородження)

У п’ятницю, 4.04.14, у конференц-залі готелю «Буковина» відбулось нагородження переможців та призерів Відкритого чемпіонату Чернівців з міні-футболу.

Крім нагород для команд і призерів, традиційно були вручені і інші презенти. Зокрема, симпатичними статуетками і вимпелами організатори відзначили арбітрів Василя Фурмана, Олександра Плахова та Василя Грушкевича, а також кращих гравців в окремих номінаціях: воротар – Денис Купчанко («Дністер», Дорошівці), захисник – Віталій Гончар («Єврошоп-Обнова»), нападаючий – Андрій Гордей («Динамо-Мангер»), гравець – Михайло Рябий («Дністер», Дорошівці). Останній не зміг бути на церемонії, оскільки вирушив в Польщу, де виступатиме на професійному рівні.

Зазначимо також, що Андрій Гордей стає кращим форвардов вдруге поспіль.

У церемонії нагородженні взяли участь голова міської федерації футболу Сергій Здорожняк, його заступник і депутат міської ради Валерій Чинуш та начальник міськспортуправління Святослав Дяконюк.

Фото: Георгій МАЗУРАШУ

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО