Легка атлетика: Буковинські динамівці здобули нагороди на чемпіонаті України 2014

Чотири медалі здобули представники Буковини на чемпіонаті України з легкої атлетики в приміщенні, який завершився 21.02.14 в Сумах.

Одна з нагород, щоправда, стала частково буковинською завдяки впевненій перемозі в естафеті 4х400 м

Віктор Приходько

Віктор Приходько

команди Запорізької області, у складі якої біг і новосельчанин Михайло Яворський. Вихованець Володимира Степанова, який тепер тренується у Запоріжжі під керівництвом знаних Рураків і представляє консолідовано й цю область, прийняв на другому етапі естафету від Олексія Рємєня і, як повідомляє uaf.org.ua, зумів вивести

запорожців на друге місце, передавши естафету Олегу Герману. А в лідери вийшов на заключному етапі Володимир Бураков. Цікаво, що весь квартет тренується в одній групі – Костянтина та Михайла Рураків.

Лише якихось 0,01 не вистачило Емілю Ібрагімову, аби

покращити свій же рекорд області на 60-метрівці. Зате він повторив цей рекорд – 6,76 сек. У фіналі вихованець Геннадія Слюсарєва фінішував другим. А ось Оленка Парнета, яка на цій же дистанції нещодавно встановила рекорд області, до останнього боролась за місце на п’єдесталі, але залишилась все-таки з так званою «дерев’яною» нагородою.

Медально «нагадав про себе» кіцманчанин Віктор Приходько, який на дистанції 1500 м до літнього «срібла» 2012 р. додав тепер зимову «бронзу». У фіналі точилась суто тактична боротьба – з потужним фінішем.

На 3-кілометрівці втішив ще один представник спортклубу «Гешко» В’ячеслав Антонюк, який став срібним призером серед молоді.

Через травму не виступала неодноразова чемпіонка і призерка національних змагань Руслана Цихоцька (потрійний стрибок).

19.02.14

400 м (чоловіки, забіги)

Михайло Яворський (10.12.1996, Запорізька, Чернівецька, Михайло Рурак, Володимир Степанов) – 50,38 (3 м у 6 забігу)

Сергій Бурлака (09.04.1987, Чернівці, Денис Тищук, Валерій Кожокар) – 52,46 (6 м у 1 забігу)

1500 м (чоловіки, забіги)

Віктор Приходько (10.07.1988, Чернівецька, ШВСМ, «Динамо», СК «Гешко», Іван Гешко, Георгій Миронюк) – 3.54,62 (2 м у 1 забігу, лідеру поступився 0,02 сек.)

60 м (чоловіки, забіги)

Еміль Ібрагімов (01.02.1990, Чернівці, ШВСМ, тренери – Геннадій Слюсарєв, Віктор Бризгін) – 6,77 (1 м у 8 забігу, загальний кращий час)

Іван Максимчук (29.10.1993, Чернівці, Галина Лобоцька) – 7,14 (4 м у 6 забігу)

60 м (жінки, забіги)

Олена Парнета (29.11.1986, Чернівці, ШВСМ, Анатолій Парнета, Іван Павлюк) – 7,57 (1 м у 1 забігу)

800 м (чоловіки, забіги)

Денис Ротар (27.07.1990, Київ, уродженець Новоселицького району) – 1.54,48 (2 м у 6 забігу)

Сергій Бурлака (09.04.1987, Чернівці, Денис Тищук, Валерій Кожокар) – 2.04,21 (3 м у 8 забігу)

60 м з/б (чоловіки, забіги)

Юрій Кумка (05.01.1990, Чернівці, ШВСМ, Галина Лобоцька, Ігор Кумка, Іван Павлюк) – 7,47 (2 м у 1 забігу)

21.02.14

800 м (фінал Б)

Денис Ротар (27.07.1990, Київ, уродженець Новоселицького району) – 1.56,91 (5 м у фіналі Б)

1500 м (чоловіки, фінал)

1. Артем Казбан (23.03.1990, Дніпропетровська) – 4.04,76

2. Володимир Киц (15.01.1987, Київська) – 4.05,52

3. Віктор Приходько (10.07.1988, Чернівецька, ШВСМ, «Динамо», СК «Гешко», Іван Гешко, Георгій Миронюк) – 4.05,94…

60 м (чоловіки, півфінал)

Еміль Ібрагімов (01.02.1990, Чернівці, ШВСМ, тренери – Геннадій Слюсарєв, Віктор Бризгін) – 6,80 (1 м у 3 забігу, загальний 2 час)

60 м (жінки, півфінал)

Олена Парнета (29.11.1986, Чернівці, ШВСМ, Анатолій Парнета, Іван Павлюк) – 7,53 (2 м у 2 забігу, 4-й час)

3000 м (чоловіки)

1. Іван Стребков (28.09.1991, Тернопільська) – 8.09,49…

8. Віктор Приходько (10.07.1988, Чернівецька, ШВСМ, «Динамо», СК «Гешко», Іван Гешко, Георгій Миронюк) – 8.34,57 (8 м у 2 забігу)

В’ячеслав Антонюк (13.06.1995, Чернівецька, Кіцмань, «Динамо», ШВСМ, СК «Гешко», Іван Гешко, Георгій Миронюк, Іван Павлюк) – 8.35,88 (1 м у 1 забігу, загальне 9 місце, 2 м серед молоді!)

60 м з/б (чоловіки, фінал)

1. Олексій Касьянов (26.08.1985, Запорізька) – 7,93…

Юрій Кумка (05.01.1990, Чернівці, ШВСМ, Галина Лобоцька, Ігор Кумка, Іван Павлюк) – 8,38 (6 місце)

60 м (жінки, фінал)

1. Наталя Погребняк (19.02.1988, Харківська) – 7,29

2. Наталія Строгова (26.12.1992, Луганська) – 7,43

3. Марія Шмідова (03.04.1992, Донецька) – 7,46

4. Олена Парнета (29.11.1986, Чернівці, ШВСМ, Анатолій Парнета, Іван Павлюк) – 7,48

60 м (чоловіки, фінал)

1. Ігор Бодров (09.07.1987, Харківська) – 6,66

2. Еміль Ібрагімов (01.02.1990, Чернівці, ШВСМ, тренери – Геннадій Слюсарєв, Віктор Бризгін) – 6,76

4х400 м

1. Запорізька (в т.ч. Михайло Яворський) – 3.15,57

SportBuk.com

***

Динамівці з Кіцманя медально виступили на юніорському чемпіонаті України

Через бюджетні проблеми лише двоє представників Буковини вирушили до Сум на юніорський чемпіонат 140206-Ukr-juniory-2-AnonukУкраїни з легкої атлетики в приміщенні 2014 р.

Отож, з Буковини на юніорський чемпіонат України поїхали лише двоє представників спортклубу «Гешко», яких тепер тренує і уславлений «граючий тренер» обласної ШВСМ Іван Гешко.

Хотинський кіцманчанин В’ячеслав Антонюк (13.06.1995, Чернівецька, Кіцмань, «Динамо», ШВСМ, СК «Гешко», Іван Гешко, Георгій Миронюк, Іван Павлюк) здобув срібну нагороду на дистанції 3000 м, а його колега за групою Гешка і Ко Андрій Тарасюк став бронзовим призером на дистанції 1500 м. Антонюка включили також до складу юніорської збірної для участі у матчевій зустрічі, яка відбудеться 25.02.14 в Білорусі.

У Сумах виступали ще двоє буковинців, але поїхали вони туди за кошти інших областей. Марина Царик з Шипинців Кіцманського району, яка тепер навчається в Донецькому олімпійському училищі ім. С. Бубки, виборола «бронзу» на 1500 м і лише 0,49 сек. програла бронзовій призерці на удвічі довшій дистанції. А новосельчанин Михайло Яворський, який тренується в Запоріжжі і представляє цю та рідну область консолідовано, на 200-метрівці був четвертим, а на 400-метрівці – п’ятим.

 

Чемпіонат України серед юніорів у приміщенні (6-7.02.14, Суми)

6.02.14

1500 м (юніори)

1. Олександр Карпенко (19.08.1995, Київська обл.) – 3.59,58

2. Андрій Алексечук (19.01.1997, Донецька) – 3.59,81

3. Андрій Тарасюк (27.08.1995, Чернівецька, Кіцмань, «Динамо», ШВСМ, СК «Гешко», Іван Гешко, Георгій Миронюк, Валерій Дітлашок) – 4.00,44…

7. В’ячеслав Антонюк (13.06.1995, Чернівецька, Кіцмань, ШВСМ, СК «Гешко», Іван Гешко, Георгій Миронюк, Іван Павлюк) – 4.08,55

 

1500 м (юніорки)

1. Катерина Сіряк (20.07.1998, Київ) – 4.39,65

2. Наталія Солкан (06.03.1995, Тернопільська, І-Франківська) – 4.40,94

3. Марина Царик (03.10.1996, Донецька, с. Шипинці Кіцманського району, Костянтин Степанцов, Денис Тищук, Тетяна Мезенцева) – 4.43,88

 

400 м (юніори)

1. Олексій Поздняков (01.04.1995, Чернігівська) – 48,74

2. Юрій Трохімчук (25.12.1995, Львівська) – 49,19

3. Олександр Нечипоренко (26.02.1995, Сумська) – 49,27…

5. Михайло Яворський (10.12.1996, Запорізька, Чернівецька, Михайло Рурак, Володимир Степанов) – 50,57 (на попередньому етапі виграв 3-й забіг з 6-м часом – 50,53)

 

7.02.14

3000 м (юніори)

1. Микола Нижник (26.07.1995, Київ) – 8.27,36

2. В’ячеслав Антонюк (13.06.1995, Чернівецька, Кіцмань, «Динамо», ШВСМ, СК «Гешко», Іван Гешко, Георгій Миронюк, Іван Павлюк) – 8.39,46

3. Сергій Шевченко (10.07.1996, Дніпропетровська) – 8.47,03

 

800 м (юніори)

1. Юрій Батік (26.03.1995, Львівська) – 1.56,16…

Андрій Тарасюк (27.08.1995, Чернівецька, Кіцмань, «Динамо», ШВСМ, СК «Гешко», Іван Гешко, Георгій Миронюк, Валерій Дітлашок) – 1.58,26 (5 м у 2 забігу, загальний 9-й час)

 

3000 м (юніорки)

1. Наталія Солкан (06.03.1995, Тернопільська, І-Франківська) – 10.15,61

2. Євгенія Проком’єва (05.06.1995, Київ) – 10.16,67

3. Юлія Дорош (06.05.1996, Київ) – 10.18,29

4. Марина Царик (03.10.1996, Донецька, с. Шипинці Кіцманського району, Костянтин Степанцов, Денис Тищук, Тетяна Мезенцева) – 10.18,78

 

200 м (юніори)

1. Даніїл Ємельяненко (17.01.1995, Харківська) – 22,07

2. Євген Горбачов (18.04.1995, Запорізька) – 22,21

3. Анвар Магомедов (16.06.1995, Одеська) – 22,24

4. Михайло Яворський (10.12.1996, Запорізька, Чернівецька, Михайло Рурак, Володимир Степанов) – 22,35 (на першому етапі виграв 8-й забіг з 3-м часом – 22,61)

SportBuk.com