Панкратіон: Чернівецькі динамівці – на п’єдесталі чемпіонату України

Загальнокомандною перемогою команди Чернівецької області завершився юніорський Чемпіонат України з панкратіону, який гостював у Білій Церкві Київської області.

У кожному фіналі Чернівецькі спортсмени-юніори у розділі «ФУЛ» (повний контакт) здобували чисту перемогу Usl0d2yOohcна Чемпіонаті України з панкратіону, який відбувався 13-16.03.14 в м. Біла Церква.

Участь у Чемпіонаті приймали 43 спортсмени від Чернівецької області, представники обласного ФСТ «України», ДЮСШ «Авангард», ФСТ «Динамо», ОДЮСШ «Освіта». Участь у змаганнях здійснювалась за підтримки генерального спонсора фірми «РОМА».

Чемпіонат проходив у трьох вікових категоріях (1995-1996, 2004-2005, 2003-2004 р.н.).

Незважаючи на те що наша область є найменшою в Україні, буковинські спортсмени 1995-1996 р.н. здобули перше загальнокомандне місце. В чемпіонаті брало участь 412 учасників, які виборювали перемоги не тільки для своєї області, але і в індивідуальному заліку боролись за право виступати в збірній команді України на міжнародних стартах (в червні – Чемпіонат Європи та в жовтні чемпіонат світу).

В особистому заліку чемпіонами України стали в таких розділах:

традішн – Ісопеску Максим, Лягу Андрій, Кізюк Роман, Бурса Юрій, Воробець Арсен, Бевцик Володимир, Захарчук Ірина.

сабмішн-граплінг – Ковтун Олександр, Русецький Олег, Бевцик Володимир, Захарчук Ірина.

граплінг-ГІ – Ісопеску Максим, Ковтун Олександр, Шамбра Володимир, Щепановський Андрій, Бурса Юрій.

фул (повний контакт) – Щепановський Андрій, Чобука Юрій, Деордійчук Володимир, Лягу Анатолій.

Срібними призерами стали в таких розділах:

традішн – Лимарєв Вадим (традішн), Ісопеску Максим, Кізан Богдан, Щепановський Андрій.

сабмішн-граплінг – Михайлюк Станіслав, Костецький Назар, Проданчук Василь, Воробець Арсен.

граплінг-ГІ – Дутка Дмитро, Михайлюк Станіслав, Кізюк Роман, Костецький Назар, Ралдугін Євген.

фул (повний контакт)- Танащук Андрій, Бевцик Володимир.

Бронзовими медалями нагороджені:

традішн – Угриняк Назар, Влад Владислав, Рукін Віталій, Романенко Олександр.

сабмішн-граплінг – Влад Владислав, Лягу Андрій, Рукін Віталій, Луцків Назар, Бурса Юрій.

граплінг-ГІ – Ковбасюк Владислав, Кормуш Богдан, Перун Олексій.

фул (повний контакт) – Рукін Віталій, Пастушок Олег, Болтунов Андрій.

Над підготовкою збірної команди працювали такі провідні тренери Буковини: Наконечний Ігор, Горюк Петро, Филипчук Іван, Габор Ігор, Красіков Сергій, Кухарук Сергій, Доскальчук Олександр, Мігальчан Віталій, Пантя Віталій, Соколюк Сергій, Пилипко Микола, Черкалюк Юрій, Скидан Роман.

   Важливою подією на цих змаганнях і  для усієї Буковини є вручення майстра спорту України з панкратіону: Лягу Анатолію. Також, вручення почесної нагороди «Кращий суддя року з панкратіону» нашому земляку Петро Горюку, який на цих змаганнях був головним суддею Чемпіонату України.

Інформація Чернівецької обласної федерації панкратіону