Буковинське «Динамо» розпочинає Рік Коня з новими тренерами і перспективами

Новий 2014 рік буковинські «динамівці» розпочали виступами в місцевих змаганнях (в т.ч. в ролі співорганізаторів) та перспективними організаційними кроками.

 Verezhko-100923

Про те, чим ознаменувався початок Року Коня для буковинського «Динамо», розповідає заступник голови обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» Віктор Верешко:

Не можна сказати, що 2014 рік розпочався дуже райдужно, адже ті проблеми, які є в державі і в буковинському спорті, звісно, не обминають і наше товариство. Але нам не звикати працювати в непростих умовах. І, попри всі складнощі, є і приводи для оптимізму.

Олег Осипенко, Лідія Січенікова, Іван Гешко

Олег Осипенко, Лідія Січенікова, Іван Гешко

Приміром, маємо добру новину – з 1 лютого на пів ставки у нас тренером з легкої атлетики буде працювати найтитулованіший буковинський спортсмен, заслужений майстер спорту, чемпіон Європи і світу з бігу на 1500 м, учасник трьох Олімпіад і «динамівець» з поважним стажем Іван Гешко. На таких же умовах з лютого буде працювати тренер з панкратіону, і один з

кращих суддів України з цього виду спорту Петро Горюк, який, до слова, вже долучився нещодавно до проведення у нас Дня відкритих дверей. На пів ставки у нас працюють також наставники наших лучниць-олімпійок Олег Осипенко (Лідія Січенікова) та Андрій Дорохов (Тетяна Дорохова). З квітня, можливо, в «Динамо» повернеться ще один

За команду “УКР УМВС” грає один з кращих футболістів Буковини Степан Маковійчук

заслужений тренер України зі стрільби з лука Анатолій Єгоров. Думаємо також над перспективами залучення когось з тренерів з рукопашного бою, який доволі стрімко набирає обертів у Чернівцях і який, крім того, близький і корисний з професійної точки зору для правоохоронців.

Якщо говорити про змагання, то можна відзначити, що одразу декілька «динамівських» колективів успішно стартували в черговому Відкритому Чемпіонаті Чернівців з міні-футболу. Сподіваємось, що «динамівські» команди, як і в попередні роки, будуть претендувати на найвищі підсумкові місця.

140111-Memorial-Vatamanuka-P-sportbuk.com (18)Не чужим для нас був волейбольний Меморіал пам’яті Василя Ананійовича Ватаманюка, який свого часу створив потужний клуб «Будівельник-Динамо-Буковина», чиїм вищим досягненням було друге місце у волейбольній Суперлізі України.

І, на жаль, мусимо говорити ще про один Меморіал. Йдеться про турнір пам’яті 140126-Memorial-Ugrenchuka-Bukovynaколишнього футболіста «Буковини», майстра спорту СРСР Романа Угренчука, який колись грав і в резервному складі київського «Динамо». У цьому міжнародному турнірі команда «Динамо» посіла 3 місце. Хоча місця тут, звісно, відіграють другорядну роль.

Найближчим часом ми очікуємо національні змагання з тих олімпійських видів спорту, в яких буковинські «динамівці» перебувають на провідних позиціях в Україні. І, звісно, будемо вболівати за них.

Прес-служба обласної ради ФСТ «Динамо»