День відкритих дверей буковинського «Динамо»

Динамівці-заслужені майстри спорту та інші відомі особистості стали почесними гостями «Дня відкритих дверей», який організувала обласна рада ФСТ «Динамо» з метою залучення дітей до здорового способу життя.
22 червня у Чернівцях в клубі ФСТ “Динамо” провели “день відкритих дверей”. На захід зібралися кращі спортсмени Буковини з граплінгу, щоб показати майстер-клас по одному з напрямів панкратіону.
Змагання відкрили директор комплексу “Динамо” Віктор Верешко, заслужений майстер спорту України з легкої атлетики Іван Гешко та перший віце-президент обласної федерації з панкратіону, головний суддя магань 130622-)Петро Горюк, який зазначив, що “Федерація планує організовувати подібні змагання кілька разів на рік”. Попри те, що того дня в клубі змагалися кращі панкратіоністи області, які виступили в категоріях 66, 71 та 84 кілограми, головними учасниками дійства були діти, задля яких й організували “день відкритих дверей”. Адже метою показових змагань було залучення молоді до спорту та здорового способу життя.

1 2 3