На Чемпіонаті України з легкої атлетики буковинці «озолотились»

«Урожайним» на нагороди виявився для динамівців третій день Чемпіонату України з легкої атлетики в приміщенні, який триває у Сумах – 15.02.13.

«Золотий почин» розпочали бігуни на 800 м. Спершу срібна призерка Чемпіонату світу 2012 в приміщенні і півфіналістка Олімпіади в Лондоні Наталія Лупу (ШВСМ,ЧОО ФСТ «Динамо», СК «Гешко», Анатолій Якимчук, Володимир Степанов, офіційний партнер – готель «Буковина») у тактичній боротьбі вирвала перемогу на фініші. Новоселицька чернівчанка в Сумах норматив для участі у зимовому Євро-2013 не виконала. Проте є припущення, що на цій дистанції збірна України виставить повний склад, адже тут ми останнім часом претендуємо на високі позиції на міжнародній арені. У наступному, вже чоловічому, фіналі перемогу на 800-метрівці святкував чернівчанин Тарас Бибик (ШВСМ, ЧОО ФСТ «Динамо» Олег Лобанов, Ольга Бибик, Галина Лобоцька, офіційний партнер – Олексій Коломієць). Тарасу, до речі, належить і літній молодіжний рекорд області – 1.48,51 (14.06.12, Ялта, ЧУ).

Іван Гешко, до слова, вже набирає обертів після тривалої реабілітації. Цього разу він пробіг 1500 м за 3 хв. 52 сек., фінішувавши другим у забігу і показавши загальний 8-й час. Але у протоколі його результату немає, оскільки титулованого буковинця дискваліфікували за те, що наступав за лінію (автор цих рядків теж «постраждав» свого часу від такої прискіпливості суддів – на юнацькому Чемпіонаті СРСР 1988 р.). «Срібло» на «півторачці» здобув волинянин Олександр Борисюк, який тривалий час тренувався в СК «Гешко» в Кіцмані і представляв консолідовано Чернівецьку область.