Зірки спорту

Визначні особистості і події з історії буковинського «Динамо»

Тут можна подивитися фото відомих буковинських “динамівців” та визначних подій з життя крайового осередку знаменитого спортивного товариства. (продовження…)

ГЕШКО ІВАН ТАРАСОВИЧ

ГЕШКО ІВАН ТАРАСОВИЧ

Заслужений майстер спорту з легкої атлетики, перший серед представників Східної Європи призер чемпіонату світу на дистанції 1500 м, учасник Олімпійських ігор 2000 р. в Сіднеї, 2004 р. в Афінах (5 місце) та 2008 р. в Пекіні.

Народився 19 серпня 1979 року у селі Кліводин Кіцманського району. Закінчив Кіцманську середню школу. З 2004 р. Мешкає у Чернівцях. Закінчив Кам’янець-Подільський педагогічний…

ЛУПУ Наталія Олексіївна

ЛУПУ Наталія Олексіївна

Майстер спорту міжнародного класу з легкої атлетики.

Народилася 4.11.1987 р. у с. Маршинці Новоселицького району Чернівецької області. Легкою атлетикою почала займатися у 4 класі під керівництвом заслуженого тренера України Володимира Васильвича Степанова. З 12 років (після 6 класу) навчалася у Республіканському училище фізичної культури. З тих пір наставник – заслужений тренер України Анатолій Олексійович Якимчук. З 2005…

Микола Лабовський (Mykola Labovskyy)

Микола Лабовський (Mykola Labovskyy)

Майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики.

Лабовський Микола Миколайович народився 04.05.1983 у с. Байраки Герцаївського району.

Закінчив місцеву середню школу та Чернівецький національний університет (спеціальність «Фізична культура і валеологія»). З 2000 р. проживає у Чернівцях (у гуртожитках або знімає квартиру).

Легкою атлетикою, як сам зазначив, серйозно почав займатися з 17 з половиною років: «Коли пішов…

Лідія Юріївна Січенікова (Lidia Sichenikova)

Лідія Юріївна Січенікова (Lidia Sichenikova)

Майстер спорту міжнародного класу зі стрільби з лука.

Народилася 03.02.1993 у Чернівцях. Закінчила ЗОШ №27 (2010 р.). У 2010 р. вступила до ЧТЕІ КНТЕУ (економічний факультет, спеціальність «Облік і аудит»).

Стрільбою з лука займається з 13 років. Перший тренер – Віталій Гуменюк. На першому році тренувань перейшла до групи Олега Осипенка.

До стрільби з лука займалася спортивним орієнтуванням у тренера Івана…

ГЕРАСИМЕНКО Ліна Сергіївна

ГЕРАСИМЕНКО Ліна Сергіївна

Заслужений майстер спорту з і стрільби з лука, абсолютна чемпіонка Європи, чемпіонка світу в команді, рекордсменка Олімпійських ігор.

Народилася 29 вересня 1974 року у Хотині Чернівецької області. Але вже через місяць сім’я переїхала до столиці Буковини.

Закінчила чернівецьку СШ №4, кооперативний технікум (правознавство) та юридичний факультет Чернівецького національного університету – з червоним дипломом.

Спортом почала займатися з 2 класу. До 13…

ДОРОХОВА Тетяна Миколаївна

ДОРОХОВА Тетяна Миколаївна

Заслужений майстер спорту, чемпіонка Європи та світу зі стрільби з лука.

Народилася 2 червня 1985 року в Кіцмані Чернівецької області. Через два роки переїхали із сім’єю до Чернівців. Закінчила місцеву СШ №28 та педагогічний коледж Чернівецького національного університету. Стрільбою з лука займається з 1995 року. Перший наставник – нині заслужений тренер України Світлана Капанадзе (Арабаджи). Пізніше тривалий час…